SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 22 Handheld te tipit Motorola dhe Symbol
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
ID e produktit :
113883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 22 Handheld prej ketyre modeleve :

17 x Symbol MC70 (320€/cope)

1 x Symbol MC75 (350€/cope)

2 x Motorola MC55 (400€/cope)

2 x Motorola MC65 (380€/cope).

Paisjet jane ne gjendje te mire dhe funksionale.

Punojne me sistem operativ Windows Mobile dhe kane slot per SIM kartele.

Mund te perdoren nga kompani te distribuimit dhe markete te ndryshme per porosi dhe shitje te mallit.
Informata rreth publikuesit
Erzen
Prishtinë
045 555 472
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »