SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIAKU
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '13
ID e produktit :
1139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-DIZAJNI
Çdo gjë fillon me dizajnin
-KOMUNIKIMI
Komunikimi i qartë dhe i vazhdueshëm është çelësi i suksesit
-PARALLOGARIA
Është me rëndësi të planifikohet n ë bazë të buxhetit
-ZHVILLIMI I PUNËVE
Ju gjithmonë mund t ë fitoni atë që dëshironi
-GARANCIONI I PUNËVE
Zotimi ynë për kualitet është primar
Informata rreth publikuesit
SHTEPIAKU
Prishtinë
044 508 050
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »