SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
113923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lajmerim !
Keto foto te bukura te Emma-se, qenit te gjinise femrore qe per 5 muaj nga dita e lindjes se saj u kujdes nje familje nderkombetaresh , tregojne qe Emma kerkon pronare te rinje per shkak te rikthimit ne atdhe te perkujdeseve akual . ..
Emma- eshte tip shume e dashur , bebe - 5 muajshe , e mirembajture dhe deri sot ka gezuar perkujdesjen maximale te te besuesve te saj . Ka te gjitha llojet e vaksiminit dhe per fund ;ka dhe shtetesi Europjane ...
Prandaj, te githe te interesuaret qe mendojne qe do ti ofrojne Emma-se , perkujdese te njejte sikurse deri me tash; mund te kontaktojne ne kete nr te telefonit ..00 386 49 881 307; dhe kjo krijese e bukur do te ju dhurohet ..
Emma-se , i uroj shume fat ...
Informata rreth publikuesit
Pronto Kosove
Prishtinë
038-602-061
10.000 Prishtine Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »