SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Instalojme programe te ndryshme
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
ID e produktit :
113942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme instalimin e programeve si: LUMION PRO 6.0( program per Arkitektur me mbi 2000 modele të gjitha në 3D), AUTOCAD, FL STUDIO 11, MICROSOFT OFFICE 16, po ashtu instalimin e lojrave ne steam (online) dhe programe te tjera me porosi .
Informata rreth publikuesit
Nik
Prishtinë
00377 45 674 581
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »