SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASTRIM GJENERAL
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '13
ID e produktit :
11396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASTRIM GJENERAL BËJM PASTRIMIN E BANESAV TË SAPO NDERTUARA PO ASHTU EDHE TË SHTËPIJAVE KEMI QMIMET MË TË LIRA NË TREG NA KONTAKTONI DHE DO TË BINDENI NË SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM TELI : 044 281 785 OSE 044 271 219
Informata rreth publikuesit
pastrim
Prishtinë
044281785
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »