SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes iPhone 5 16GB
Çmimi :
€185.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
ID e produktit :
113960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 5 16gb. Telefoni eshte orgjinal dhe ne gjendje te rregullt pa asnje defekt.
NUK BEJE NDRRIM.
Nr.TEL: 049 420 523
Informata rreth publikuesit
Genit
Prishtinë
049 420 523
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »