SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Syze Dielli Versace
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
113995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SYZE DIELLI
Modelet me Te reja syzeve te diellit
Sapo kan arritur tek ne
Posedojm 3 ngjyra nga kto modele
Zez kafe dhe me color te ndryshme ne xham
Porosit online ne tel ose viber : +37745674546
Tek ne e gjeni ne te miren!...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »