SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
113998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4s 16gb ne gjendje te rregullt Siç po shihet dhe ne foto , ka vetem pjesen e prapme te demtuar e cila nuk verehet aspak gjatë perdorimit + extra vjen me fotrollen adidia+ pa asnje gervishtje tjeter

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
New York, New York
045578771
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »