SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIAKU
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '13
ID e produktit :
1140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastrimi i objekteve me prezencen e stafit, pastrimin e dritareve te lokaleve dhe objekteve (pune ne lartesi), dhe fabrika per larjen e tepihave dhe perdeve.
Informata rreth publikuesit
SHTEPIAKU
Prishtinë
044 508 050
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »