SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
REKLAMA LED.PSE MOS TE JETE BIZNESI JUAJ NE FOKUS Shitet nga: Bujari Sot 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj https://www.f
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Reklamen led ngjyre e kuqe me dimensione
1.30 x0. 34 metter
Ky lloj i reklamave eshte mjaft i avancuar ku ju jep mundesin te ndrroni tekstin ose te vendosni llogo te re sa here qe ju deshironi.
Reklama eshte e paisur me nje power supply Amerikan me ventilator qe konsumon shume pak energji dhe eshte shume i qendrushem.
Punojm edhe reklama te tjera varesisht nga deshira juaj,led display,tabela per pompa benzie,ore digjitale e tje,
Ne cmim perfshihet edhe montimi
Facebook : Inled Reklama
Informata rreth publikuesit
Qemajli
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »