SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshore Elektronike për Kafshe IS&KAM Sh.p.k
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
ID e produktit :
114115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm Shitjen e te gjitha llojeve te peshoreve për kafsh.

Vretje Te gjitha Peshoret jan Prodhime te reja te pa perdorura dhe janë me Garancion 12 Muaj.

Kontakt 044215740 Viber dhe Whtasapp +37744215740
Informata rreth publikuesit
Peshore Elektronike IS.KAM Company
Fushë Kosovë
044-215-740
Apollonia 4 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »