SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor
ID e produktit :
114120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndertojm objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në Prishtinë,Fushë Kosovë, Obiliq, Podujev, Vushtrri, Mitrovic etj. Nëper të gjitha këto vende të cekura me lart kemi mjaft objekte të ndërtuara. Te ne ju mundë të shihni kualitetin e punës së kryer. Për sezonin e ri kemi çmime mjaft të volitshme,ne po ashtu ju mundësojm plane atraktive pa pages si dhe ju mundësojm kompenzime të gjera si me banesa, troje, vetura etj andaj ndërtimi me ne bëhet gjithmonë i leht
Ju mund të na kontaktoni në tel:044 287 876 si dhe në e-m@il addresen: cimasejdiu@hotmail.com
www.youtube.com/watch?v=VjIyxNx6gxE 
www.nnpcima.tk 
www.nnpcima.webs.com 
www.facebook.com/nnpcima 
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
+377 44 28 78 76
Prishtinë,Fushë Kosovë, Obiliq, Podujev, Vushtrri, Mitrovic etj. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »