SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Htc One M8 Dual Sim
Çmimi :
€340.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
ID e produktit :
114149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Htc M8 me dy karta ne gjendje shume te mire.Memorje 16 gb dhe sd card 64 gb.Per performanca mos te flasim.Nderrime nuk bej.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044 451 738
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »