SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S5
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
ID e produktit :
114150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung S5 ne gjendje shume te mire.Memorje prej 16 gb + 1 gb sd.Vjen me degjuese dhe adapter origjinal.Nderrime nuk bej.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Pristina
044878492
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »