SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAKINERI PER GURORE
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
11423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm Furnizimin e te gjitha llojev te Makinerive per Guroreve dhe Pjese Konsumuese dhe Servis per te gjitha llojet dhe Kapacitetet.si Dhe shitjen e Pjesve kembimi: Elektro Mitereve Vibro Motoreve Trupa -Greda -Cekana nga Materjali Mangan per te githa Llojet tipet dhe Kapacitetet,Kompanite dhe te gjithe ata te cilet jan te interesuar te lajmrohen ne numrin 0037744215740; 0038649115200 ose permes e-mailt: is.kam@hotmail.comKontakt; per Shqiperi; 00355 69 250 9956.
Informata rreth publikuesit
Senad
Prishtinë
044-215-740
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »