SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ASUS i7
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '13
ID e produktit :
11425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lloptopi ASUS K55VD i7 3610QM, GeForceGT 2GB, Memory 6GB, HDD 750GB, 15.6 Display.

Llaptopi eshte po thuajse i ri, eshte bler ne Gjermani dhe ka garancion edhe 2 vjet .

***Klienti i pare qe thirr ka zbritje 10% prej qmimit shume te arsyeshem***
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prishtinë
044 902 701
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »