SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GJENERATORE DHE PJESE REZERVE PER GJENERATORE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
ID e produktit :
114350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten gjeneratoret te ri te tipit ACC GENMAR automatik , pa zhurme , diesel , me 1 vit garancion , transporti edhe montimi jane te perfshira ne cmim .
Gjeneratoret jane ne stok te gatshem per montim .
Modelet qe i posedojme :
30 KVA ,44 KVA ,66 KVA ,80 KVA ,125 KVA ,200 KVA ,250 KVA .
Adresa : Magjistralja Prishtine - Peje , afer aeroportit , fshati Vragoli.
AGREGAT
Informata rreth publikuesit
CONTANTI GENERATORS SH.P.K
Fushë Kosovë
044544010
Sllatine - Afer AirPortit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »