SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran SIMA lartesi deri 90 Metra
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kran SIMA 1993 me teleskop hidraulik me lartesi deri 90 metra dhe krahun 55 metra. kontakt: 044958677 dhe 049806751 Viber: 00393209509074 Facebook link - www.facebook.com/nisikran  Qmimi me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »