SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran SAEZ 2003 Lartesi 42 mt
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kran saez i zinguar viti prodhimit 2003 me lartesi prej 42 metrave dhe krahun 46. Krani është ne gjendje te rregullt dhe posedon komand dhe telekomand ajrore. Kontakt: 044958677 dhe 049806751 Viber: 00393209509074 Facebook link - www.facebook.com/nisikran  Qmimi me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »