SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kran FB 1998 me klipa 22 Metra
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Krani FB GA 133, viti prodhimit 1998, me klipa në lartesi prej 22 mt ( deri 29 mt pjerrtesi ) dhe krahun 33 mt. Pesha maximale 4000 kg, ne 33 mt i terhek 1000 kg. Krani eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon rrotat per terheqje, komand dhe telekomand ajrore. Kontakt: 044958677 dhe 049806751 Viber: 00393209509074 Facebook link - www.facebook.com/nisikran  Gjendemi ne Mrasor, magjistralja Kline - Gjakove Km 10. Qmimi me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »