SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Legalizo Ndertimin tuaj
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
114393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne kuader te sherbimeve per legalizim, Leo shpk ofron:

Matjet gjeodezike dhe fotografimi I Shtepive dhe Objekteve
• Plani I situacionit qe perfshin rruget dhe ndertesat per rreth (1:500)
• Plani i parceles qe perfshin ndertesen dhe objektet tjera ne parcele (1:100)

Matjet per ndertese&shtepin
• Baza e themeleve, kateve dhe kulmit (1:50)
• Prerjet e konstruksionit (1:50)
• Dukjet duke perfshire edhe ndertesat fqinje
• Projekti I instalimeve te ujit
• Projekti I instalimeve te rrymes
• Projekti I instalimeve mekanike
• Fotot e objektit nertues ne 4 anet (te gjitha pamjet)
Te gjitha keto dorezohen ne 3 kopje fizike (lidhje e forte) dhe 2 ne CD (digjitale) ne formatet pdf.

Zyret tona gjenden ne "Qytezen Pejton" rr.g "Sejdi Kryeziu" nr.5Na kontaktoni:


+37745333350
Informata rreth publikuesit
Leo
Prishtinë
37745333350
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »