SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kafaza
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofert speciale
Shes Kafaza per FLLENZAVE japoneze prej 12 copa
Me dimenzione te pershtatshme per FLLENZA
Kafazi ka te gjith paisjet vendin per uj dhe ushqim
Gjithashtu vezet vin deri tek vija e kuqe e mundson me leht me marr me dor
Kan mbetur edhe 7 Kafaza
Çmimi per cop 10 eu
Prishtine 049-177-232
Informata rreth publikuesit
Astrit
049177232
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »