SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes qent pitbull dhe të sharit janë qift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
ID e produktit :
114442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy qen pitbull dhe të sharrit janë qift pitbulli është i ziu me të bardh që është femer dhe i ka 2 muaj kurse i sharit është ai me ngjyrë portokalli dhe të bardhë që është mashkull i ka 1 muaj.Un i kam trajnuar vet dhe jan shumë të ndëgjueshëm dhe shumë agresiv për njerëzit e panjohur.Qmimi dytë:100€ vetëm njëri 50€.Mund të kontaktoni në viber:+37745332064.Me mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
37745332064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »