SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes htc one.m9
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
ID e produktit :
114481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HTC one m9 full opsione androidin 5.1 se dhe me versionin 7.1 kamera 20.7 mega pixells

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
eroll
Gjilan
41762610172
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »