SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome me Qira ne Lagjen Tasligje
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
ID e produktit :
114501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira 1 Dhome me 1 Banjo ne Lagjen Tasligje ideale per 1 Person. Dhoma gjindet ne Katin e 1 te shtepis dhe ka hyrjen e Vecant.eshte e Mobiluar.per informata me te hollsishme mund te me kontaktoni ne numrin e Mobilit +377-44-256-256 edhe ne Viber i njejti numer.
Informata rreth publikuesit
Agon
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »