SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jam adoleshent qe marr vesh nga kompjuterat .Formatoj Kompjutera
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
ID e produktit :
114508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jam adoleshent qe marr vesh nga kompjuterat .

Formatoj Kompjutera me windows xp,vista,7.

.Instaloj programe dhe lojra nga me te fundit.

Per me shume kontaktoni me facebook.

www.facebook.com/mani.peca1 
Informata rreth publikuesit
Rrahman
Americana, Sao Paulo
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »