SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LG G3
Çmimi :
€299.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
ID e produktit :
114568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LG G3 i bardhe Eshte i punuar per tregun Korean, eshte me procesor ma te forte. Verzioni LTE A me shume ne: www.gsmarena.com  Ram: 3GB Kapacitet: 32GB Telefon eshte pa adapter dhe vjen me masken e zeze. Ndrimi eshte i mundshem Viber: +37744414094

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilhan
Prizren
+37744414094
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »