SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Korg Prophecy
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
ID e produktit :
114576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet korg prophecy e demtuar ne pulla siq shihet ne foto tastatura dhe benderi jan ne gjendje te mir + qanta. Qmimi 80 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Matiqan
045602869
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »