SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per shtepi
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '13
ID e produktit :
11465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
STUDIO PROJEKTUESE J&S CONSTRUCTION,

JU OFRON PROJEKTIM DHE NDERTIM TE SHTEPIVE ,PO ASHTU E KEMI EKIPIN E SPECIALIZUAR PER FASADA TE BRENDSHME, TE JASHTME , TERMOIZOLIME, HIDROIZOLIME TE TERASAVE ME MATERIAL ZVICRRAN PVC-SIKA,


Mund te kontaktoni ne keta nr te tel per me shum informata:

044 611 381, 049 611 381
email; jetmirzogaj@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
044611381
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »