SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ps3 me 300 Giga
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
ID e produktit :
114738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Soni 3 me qip Multiman 300 Giga dhe me shume lojera
Ka 2 kontrollera dhe te gjithe pajisjet tjera te nevojshme percjellse
I ze shume loje dhe e vetmja arsye pse e shes eshte sepse dua ta blej nje soni 4
Eshte shume pak i perdorur dhe i ruajtur mire pasi ka ardhe nga Austria ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Lindi
Prizren
049575128
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »