SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine Kafeje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
ID e produktit :
114739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makine Kafeje e kompanise te njohur italiane DēLonghi
E blere ne vitin 2014 eshte shume pak e perdorur dhe eshte perdorur vetem ne shtepi
Plotesisht funksionale dhe e paisur me te gjitha paisjet e sa
Informata rreth publikuesit
Ylber
Vushtrri
044766910
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »