SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ps2 dhe tv 32
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
ID e produktit :
114770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ps 2 me 5-6 disqe ,i ri me nje leve ,tv 32" samsung jo plazemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Klédî
Tirana, Albania
0682220163
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »