SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pc-lenovo
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
ID e produktit :
114775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pc lenovo me munitor,maus origjinal nga gjermania,tastire,bokse. Bordi eshte i vogel. ka windows 8.1. Shitet dhe wireless usb 10€ .cmimi diskutohet.
m.facebook.com/profile.php 
Informata rreth publikuesit
Counnter
Prrenjas, Elbasan, Albania
0682220163
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »