SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC Desire i perdorur
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '13
ID e produktit :
11481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin HTC Desire, i perdorur. Specifikimet jane keto:


5 megapixel camera with face detection, autofocus and flash
Video recording
Display: AMOLED capacitive touchscreen with pinch-to-zoom capability, 480 X 800 pixels (3.7 inches) with auto-rotate
GPS receiver with digital compass, Google Maps, HTC Footprints and geo-tagging
Music player (aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma formats)
FM radio
Messaging: SMS, MMS, Email
Ringtones: MP3 ringtones
Internet: GPRS, EDGE, HSPA (7.2 Mbps download, 2Mbps upload)
Connectivity: Bluetooth 2.1 with Enhanced Data Rate, mini-USB 2.0, Wi-Fi, 3.5mm audio jack
Memory: 576 MB RAM plus microSD memory card (up to 32GB)
Vibration alert
Quadband GSM (850/900/1800/1900 MHz) plus HSPA/WCDMA (900/2100 MHz)
Size: 119 x 60 x 11.9 mm
Weight: 135g
Talktime: 390 - 400 minutes
Battery standby: 340 - 360 hours

Telefoni ka gervishtje dhe dem te vogel ne pjesen e jashtme, por funksionon pa problem
Informata rreth publikuesit
Skender
Prishtinë
049873124
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »