SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
permendore Granit--Mermer
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
ID e produktit :
114982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejm punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare,,, kontakt,, tel----044 663 050----viber--+377 44 663 050.....granit-mermer ,BESI,..pr. Bylent Sejdiu------ Ferizaj ----- (rr..varoshit)------qmimet jan sipas llojit te permendoreve---- kryej punen komplet prej punimit te llojit (modelit) shkrimit montimit final..
Informata rreth publikuesit
bylent
Ferizaj
+37744663050
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »