SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ventilla Pipa Për Pirjen e Ujit Të Pulave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '17
ID e produktit :
115047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ventilla Pipa Për Pirjen e Ujit Të Pulave Në Ferma po ben edhe nese behet instalimi i ujit ne kotezet e pulave bejn kto paisje (Pipa ose Ventilla Te Ujit)
Paisjet jan nga Gjermania
Shesim Me Shumic dhe Pakic Cmimi Sipas Marveshjes Kontaktoni ne numrin 049 - 382 - 667
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
+38649468501
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »