SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shitet Iphone 5s 16GB i zi full unlock
Çmimi :
€255.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
ID e produktit :
115059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht iphone 5s i zi 16 gb full unlock, pa defekte pa problem, shum i rujtun, me mbrojtese te gjamit dhe fotroll Black Edition.Postuar nëpërmjet celularit.

+38649134358
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049134358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »