SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepiha dy cope
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
ID e produktit :
115110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy tepihe te njejte ne gjendje shume
te mire 200-300 cm ose 2m-3m dhe 200-250cm ose 2m-2.5m ! Per me shume na kontaktoniPostuar nëpërmjet celularit.044-300-035 qmimi per 2 cope
Informata rreth publikuesit
Laura
Prishtinë
044:300035
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »