SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Scott
Çmimi :
€599.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
ID e produktit :
115120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes biqikleten SCOTT e ardhur nga Danimarka.
Sistemin e frenimit Shimano me mineral oil.
Ndrrusi i shpejtsive Shimano .
I ka 27 shpejtsi .
Ramin e ka nga alumini.
E paisur me drita para dhe mrapa.
Pres blerës serioz 049 248 122
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haziraj
Skënderaj
049 248 122
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »