SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrika Stomatologjike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
ID e produktit :
115165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim karrikat stomatologjike te ardhura nga Zvicerra te firmes DENTALEZ.Jan te perdoruna por ne gjendje te rregullt teknike.

Te interesuarit mund te kontaktojn nr.tel. +38649309957 ne Viber ose Whatsapp si dhe ne email: arsimrama@live.de
Informata rreth publikuesit
arsimrama
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »