SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine per larjen e filgjanave dhe qelqit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
ID e produktit :
115216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastruesi i filxhananeve dhe i qelqit me ngarkimin ballore, eshte ideale për të larë syzet dhe gota deri në lartësinë 20 cm. Kapaciteti i larjes deri në 30 shporta në orë. Dere e dyfisht e mbuluar me material te lekures për të rritur sigurinë , për të reduktuar zhurmën dhe shperndarjet termike.
Mbushjen automatike, dera e sigurisë mikro-switch, pije të nxehtë, bombol per pije e ndertuar me vrime nxjerrese , tank(tub) dhe kazan me termostat rregullues.
Paisja ipet me 1 vit garancion.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
+37745575757
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »