SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PULAPJEKSE
Çmimi :
€6,120.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
115224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paisja është bërë prej çeliku inox. All AISI304 18/8 Cr
Me xham të dyfishtë, hapet lehtësisht dy dyerve dhe xhami brendshme dhe ofron lehtësinë e pastrimit.
Kontrolli touch është në dispozicion me 8 program të ndryshëm të gatimit automatikisht.
Ka Shufren per renditjen e pulave si dhe Enen per mbledhjen e undyres ne raste te pikjes , te cillat demontohen per pastrim te lehte
2 poqa elektrik Haloderm me kapcitet 1000W per ngrohje dhe ndriçimi mund të bëhet.
Kapaciteti i ngrohjes: 8 kW
Kapaciteti per pjekje pulave : 24-30 copë
Koha e gatimit: 90 minuta
Shufra per gatim: 6
Input elektrike: 380-400V AC 50-60Hz 3N
Përmasat: 950 * 720 * 810 mm
Pesha neto: 141 kg
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »