SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per Kuzhine apo Restorante
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
ID e produktit :
115248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 (Dy) tavolina pune të mermerit
1 Furre picash apo sendviqa furre ( ME PLIN )
1 Toster per pes tosta me termostat
1 hotdog element.
1 Prerëse (sharra e prejes)
----- TE GJITHAT NE SHITJE ------
Informacion shtesë : Tavolina mermeri 2mx0,80cm,edhe 1,60mx080cm

KONTAKTI PER VIBER DHE WHATSAPP :

+37744305552
+38649269988
Informata rreth publikuesit
Sermaxhaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »