SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EUROKOS1
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
ID e produktit :
115262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EURO-KOS1
NJOFTIMË PER TË GJITHË STUDENTËT SE PREJ DATËS 25 JANARË DITË E HËNE
FILLON APLIKIMI PËR PUNË SEZONALE NË GJERMANI

Sektorët për punë në të cilët mund të aplikoni janë:
Hotel / Catering
System Gastronomie
Ndërtimtari
Mirmbajtës i Objekteve
Bujqësi
Kamarier/e
Kuzhinjer/e
Mirmbajtës / Pastrues në BMW

Aplikimi është i hapur deri më datën 29 Shkurt.

Njohja e Gjuhës Angleze ose Gjuhës Gjermane në Nivel Fillestar:

Te drejt aplikimi kan të gjith studentet e gjitha lemive te studimit nga Kosova , Shqipria , Maqedonia dhe Bosnia.

Kushtet e Kontratës janë këto:
-Pagesa për orë është : 9.50 Euro ( nga ora 23 deri ne 06:00 plus 15 % , si dhe gjatë vikendeve, të shtunën dhe të dielën + 50 %)
Banimi : - Banimi në disa vende sigurohet nga vetë Firma ndërsa në disa pjesë duhet gjindur vetë , por ne ju ndihmojmë në gjetjen e banimit. Kontratat jan 3 Mujore.
Të gjithë të interesuarit mund të na kontaktojnë nëpërmjet Telefonit apo direkt ne Zyrat e EURO-KOS për informatat dhe procedurën e aplikimit.
Adresa: Lagja DARDANIA- Rruga Kroni i Bardhë Nr.87 (mbrapa Postës së Madhe, apo mbrapa ish pizzeris ORION tash Pizzeria LUKI, ngjitur me Salonin e Bukurisë IBO Beauty Center)
Kontakti: +386 (0) 49 262 900
Informata rreth publikuesit
EURO
Prishtinë
+37745262900
Te Posta e madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »