SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Note 3
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
115306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy Note 3 Live Demo Unit (Versioni më i fortë nga Galaxy Note 3) dhe Kartela nuk i funksionon, (Versioni Demo është i prodhuar fabrikisht kështu).
ka 32 Gb memorie të brendshme, dhe 3 Gb Ram.
Kamerën e ka 13 MegaPixel mbrapa, dhe 2 MegaPixel para.
Punon perfekt. Qmimi i tij është 160Euro.
Për info tjera, ju lutem më kontaktoni në numrin e tel. 049 - 617 - 705 . Mund të shkruani edhe në Viber.
Informata rreth publikuesit
Vcom
Prishtinë
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »