SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kärcher Professional
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
ID e produktit :
115308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompresorin Kärcher Professional, i ardhur nga Gjermania. E shes me çmim shumë të volitshëm. Punon perfekt. Ka ujin e nxehtë dhe shamponin. Gjendja e tij është e shkëlqyeshme. Të interesuarit mund të më kontaktojnë në numrin e tel. 049 - 617 - 705
********************900€********************
Informata rreth publikuesit
Vcom
Prishtinë
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »