SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes dhome per femije
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
115309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
she dhome per dy femije. ka dy krevate, dollapin per tesha, dollapin ndihmes dhe tavolinen e punes . dhurate vjen karriga e punesPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vjollca
Prishtinë
044127142
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »