SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar (Rafta) per Barnatore ose Kozmetike
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
ID e produktit :
115325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rafta te pershtatshem per kozmetike apo barnatore. Dimensionet e raftave jane: 220cm x 80cm rafta te medhenje me ngjyre te kalter 5 cope dhe 220 x 80cm rafta te medhenj me ngjyre te pembe, thellesia e tyre eshte 30cm. Poashtu jane edhe 2 rafta te hapur (sic jane edhe ne foto) me ngjyre pembe dhe dimensione 220cm x 45cm. Si dhe tavolina e pembe me dimensione 90cm x 90cm dhe thellesi 40 cm.

049 305 131

Mund te diskutohet per cmim.
Informata rreth publikuesit
shpatgojani
afer KEDS [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »