SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Karriget
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
ID e produktit :
115367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten karriget. set 4 karrige me nje tavolinë - gjithsej jan 5 sete me nga 4 karrige dhe nga nje tavoline gjithashtu dhe 1 set separe shum te pershtatura per invertar kafeneje per oborr apo diqka tjeter te perdorura vetem 2 muaj, me cmim shum te volitshem per me shume informata na kontaktoni ne numrin +37744651204

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
37744651204
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »