SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet psp me 18 lojrat me te reja vetem 50 ero
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
ID e produktit :
115395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Playstation Portable Psp model i ri shum pak e perdorur ne gjendje trregullt perdoret edhe ne vend te smartPhone me wifi me te gjitha funksionet ka smartcard (qipin) me 8 Gb adapter dhe cd po ashtu ka lojra te ndryshme ka 17 lojra me te rejat ne qip + cd mund te instalohet edhe cdo gje tjeter ne qip etj.Nr kontaktues 049220402 ose viber +38649220402Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EroLind
Gjakova
049220402
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »